Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meet Miley,Demi and Selena

...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Selena gomez cipeleeee

Ići dole 
AutorPoruka
* 0nE iN a MiLliOn *
Moderator
* 0nE iN a MiLliOn *


Broj poruka : 56
Datum upisa : 23.08.2009
Godina : 28
Lokacija : ...Novi Sad...

Selena gomez cipeleeee Empty
PočaljiNaslov: Selena gomez cipeleeee   Selena gomez cipeleeee EmptyNed Avg 23, 2009 4:08 pm

Selena Gomez dobiva ironičan na skup novi foto pucati u Vancouveru ranije ovog mjeseca. The 16-year-old Princess Protection Program glumica nedavno sjede s WWD i chatted sve o jednom od njezina krivnja zadovoljstvima: cipele! Provjerite što je imao da kaže: Na kojem je voli dućan: "Volim mix it up kad sam shop. Sviđa mi se događa da se Forever 21, Urban Outfitters i Target. Također sam ljubav checking out štedljivost pohranjuje i berba trgovinama u Los Angelesu. I moja mama i ja volim otići do DSW pronaći zaista sladak cjenjkati cipele. "

O tome koliko ona priređuje svoj ormar: "Sviđa mi se organizirati stilova iz casual na svečan. Tako sam sve moje stanova i tenisice prvi, zatim klinove. The klinove stapaju u maglu, a peta u polovine cipele, a zatim sve moje cipele su visoki na donjoj polici moje ormar ". Na svojim omiljenim na postavljena čarobnjaci izgledati:" volio bih pitati [ormaru department] ako sam mogli posuditi neke od [moj 'čarobnjaci' karakter] Alex's klinove. Alex je nevjerojatno cool, funky klinove koje ćemo staviti s nogu warmers slatka - to je vrlo različita stila. I mi smo uzimanje više rizika s njom ormar za novu sezonu. Mi smo išli malo 'Tračevi Djevojka' s čarapama i zabava koljeno-highs. "Dana grdnja BFF demi Lovato:" Imam to haljina joj se, i ona pokušava haljini mene. [Demi's] znak [Program zaštite u Princess] izlizane tenisice nikad prije, i ja joj nosiš razgovor, dok je ona pokušava da stavi me u pete. Tako da je cool da vidi znakove prebaciti up. "Na svojim stilom transition:" Kad sam bio mlađi, bio sam zaista u patike, bijele majice i traperice. Ali oko godinu i po dana sam počela ljubiti preljev gore i nađi pribor stvarno slatko. "

Na isti nošenje cipela veličine kao mama Mandy: "Moja mama i ja sad nositi iste noge, tako da moj ormar je udvostručen. [Zajedno], verovatno ćemo vlastiti više od 100 parova. Meni uvek kažu kako smešno je da imamo 100 pari cipela i još uvek želim nositi iste parica u isto vreme.Selena gomez cipeleeee 208i8o7
Nazad na vrh Ići dole
 
Selena gomez cipeleeee
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Selena na surfovanju
» Selena Gomez snimila dokumentarac
» Selena Gomez želi tretman princeze
» Taylor i Selena
» Selena sa deckom...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Meet Miley,Demi and Selena :: ~*~SeLeNa GoMeZ~*~ :: ~Novosti~-
Skoči na: