Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meet Miley,Demi and Selena

...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Selena Gomez želi tretman princeze

Ići dole 
AutorPoruka
Demi Lovato
Admin
Demi Lovato


Broj poruka : 268
Datum upisa : 11.08.2009
Godina : 27
Lokacija : Sa Demi Lovato

Selena Gomez želi tretman princeze Empty
PočaljiNaslov: Selena Gomez želi tretman princeze   Selena Gomez želi tretman princeze EmptyPon Avg 17, 2009 9:33 pm

Zvijezda Disneyjeve serije 'Wizards of Waverly Place' Selena Gomez kaže da u ljubavnoj vezi želi da je dečko tretira baš poput princeze
'Želim nekoga tko je sasvim lud za mnom i tko će me nositi kao kap vode na dlanu, baš poput princeze. Želim nešto kao iz bajke!' rekla je Selena.

Selena je bila u vezi s jednim od braće Jonas, točnije s Nickom, ali kaže da sada traži nekoga drugoga, nekoga tko će biti iskren.

'Prije sam željela vezu s glumcem jer sam smatrala da će me on najbolje razumjeti. No sada to više ne želim. Želim nekog slatkog i iskrenog dečka, želim da se svidi mojoj obitelji i prijateljima i da je ljubazan i drag prema svim ljudima', nastavila je Selena.

'Biti kul više nije dovoljno da bi me netko privukao', zaključuje mlada glumica.

Šesnaestogodišnja Selena priznaje da se u slobodno vrijeme najradije druži s Taylor Swift i Demi Lovato: 'Na poslu smo stalno okružene odraslima i moramo se ponašati ozbiljno. Ali kada smo same, konačno možemo odahnuti i ponašati se poput pravih tinejdžerica! Šminkamo jedna drugu, pravimo frizure, pričamo o dečkima.'
Inače, šuška se da su Selena i glumac Taylor Lautner sve bliskiji te ih se sve češće može uloviti zajedno. Oni zasad tvrde da je ta povezanost čisto prijateljske prirode.
Nazad na vrh Ići dole
 
Selena Gomez želi tretman princeze
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Selena gomez cipeleeee
» Taylor i Selena
» Selena Gomez snimila dokumentarac
» selena kao plavusaaa
» Selena voli da kuva

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Meet Miley,Demi and Selena :: ~*~SeLeNa GoMeZ~*~ :: ~Novosti~-
Skoči na: