Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meet Miley,Demi and Selena

...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Miley još uvijek mora slušati roditelje

Ići dole 
AutorPoruka
Demi Lovato
Admin
Demi Lovato


Broj poruka : 268
Datum upisa : 11.08.2009
Godina : 27
Lokacija : Sa Demi Lovato

Miley još uvijek mora slušati roditelje Empty
PočaljiNaslov: Miley još uvijek mora slušati roditelje   Miley još uvijek mora slušati roditelje EmptySub Avg 22, 2009 5:38 pm

Premda je jedna od zasigurno najbogatijih tinejdžerica, 16-godišnja Miley Cyrus kaže da još uvijek ništa ne radi bez pristanka tate i mame
'Tata mi ne dopušta staviti navlake na prednje zube ili drastično šišanje kose. Njemu se to sve sviđa i kaže mi da me ne može zamisliti drukčiju. A i meni se sviđaju moji nepravilni zubi, to sam ja', izjavila je mlada teen glumica i pjevačica.

Zvijezda TV serije Hannah Montana upustila se i u dizajnersku avanturu poput mnogih kolegica iz svijeta showbizza. Miley je pokrenula vlastitu modnu liniju za tinejdžere u suradnji s kreatorom Maxom Azriom koja će se moći nabaviti u trgovačkom lancu Walmart.

'To je super stvar za klince koji vole modu, a koji si ne mogu to priuštiti', rekla je Miley dodajući da se njoj osobno iz te linije najviše sviđa kolekcija traperica. Cijene odjeće bit će, naravno, prilagođene tinejdžerskoj populaciji.

Komentarishite
Nazad na vrh Ići dole
 
Miley još uvijek mora slušati roditelje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Miley fotomontaza
» Miley Cyrus probušila nos
» Kakav su vam par Miley i Nick
» Miley i Zac zajedno na filmu
» Miley or Hannnah gif clips

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Meet Miley,Demi and Selena :: ~*~MiLeY CyRuS~*~ :: ~Novosti~-
Skoči na: