Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meet Miley,Demi and Selena

...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 'Moj najdraži lik iz 'Sumraka' je Edward Cullen'

Ići dole 
AutorPoruka
Demi Lovato
Admin
Demi Lovato


Broj poruka : 268
Datum upisa : 11.08.2009
Godina : 27
Lokacija : Sa Demi Lovato

'Moj najdraži lik iz 'Sumraka' je Edward Cullen' Empty
PočaljiNaslov: 'Moj najdraži lik iz 'Sumraka' je Edward Cullen'   'Moj najdraži lik iz 'Sumraka' je Edward Cullen' EmptyPon Avg 17, 2009 9:29 pm

Demi Lovato, zvijezda teen hita 'Camp Rock', oduševljena je knjigama Stephenie Meyer i otkriva da joj je najdraži lik Edward Cullen kojeg igra Robert Pattinson
Demi se, poput mnogih tinejdžera, zarazila vampirskom ljubavnom pričom i kaže da bi se rado odazvala pozivu da glumi u nekom od budućih nastavaka 'Sumraka'.

Mlada pjevačica i glumica posebno je impresionirana mladim Taylorom Lautnerom (Jacob Black) kojeg i osobno poznaje.

'Ispunio bi mi se san da glumim u nekom od budućih nastavaka 'Sumraka'. To bi bilo totalno kul', kaže Demi dodajući da je Taylor 'predivan i sjajna osoba'.

Demi je otkrila i da joj je omiljeni lik Edward Cullen.

'Edward! Uh, oprosti Bella, ali morat ću ti ga oteti. Ili će on morati imati sina koji će užasno odrasti nevjerojatnom brzinom kako bih mogla izlaziti s njim', našalila se Demi.

Mlada zvijezda nije željela komentirati odnos između svoje bliske prijateljice Selene Gomez i Taylora Lautnera premda su sve glasniji tračevi da je mladi par u vezi.
Nazad na vrh Ići dole
 
'Moj najdraži lik iz 'Sumraka' je Edward Cullen'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Meet Miley,Demi and Selena :: ~*~DeMi LoVaTo~*~ :: *Novosti*-
Skoči na: