Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Miley....Demi....Selena....
Meet Miley,Demi and Selena
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meet Miley,Demi and Selena

...
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 I Demi Lovato bi napisala pjesmu za 'Mladi mjesec'

Ići dole 
AutorPoruka
Demi Lovato
Admin
Demi Lovato


Broj poruka : 268
Datum upisa : 11.08.2009
Godina : 27
Lokacija : Sa Demi Lovato

I Demi Lovato bi napisala pjesmu za 'Mladi mjesec' Empty
PočaljiNaslov: I Demi Lovato bi napisala pjesmu za 'Mladi mjesec'   I Demi Lovato bi napisala pjesmu za 'Mladi mjesec' EmptyPon Avg 17, 2009 9:28 pm

Nakon što su njezini dobri prijatelji i Disneyjevi poslovni partneri Jonas Brothers iskazali veliku želju da se pojave na soundtracku filmskog nastavka 'Sumraka' pod nazivom 'Mladi mjesec', to isto priželjkuje i Demi Lovato
Čini se da je manija koju je pokrenuo film 'Sumrak' po knjizi Stephenie Meyer zarazila i Disneyjeve zvijezde, jer je svima jasno da je riječ o novom globalnom fenomenu za kojim su poludjeli tinejdžeri (ali i oni stariji) i gdje se, naravno, vrti puno novca.

Demi, koja se proslavila ulogom Mitchie Torres u 'Camp Rocku' i zvijezda serije 'Sonny With A Chance', rekla je da bi vrlo rado napisala ljubavnu pjesmu posvećenu Edwardu Cullenu, liku kojeg igra Robert Pattinson ili Jacobu Blacku (Taylor Lautner).

'Voljela bih da se neka moja pjesma nađe na soundtracku filma 'Mladi mjesec'. To bi bilo super', rekla je 16-godišnja Demi na nedavnoj svjetskoj premijeri filma 'Jonas Brothers: The 3D Concert Experience'. Ambicioznu Demi koja je vrlo uspješno debitirala albumom 'Don't Forget' vidjet ćemo i u novom Disneyjevom filmu 'Princess Protection Program', u kojem glumi s najboljom prijateljicom Selenom Gomez.
Nazad na vrh Ići dole
 
I Demi Lovato bi napisala pjesmu za 'Mladi mjesec'
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Demi Lovato & Joe Jonas - This is Me
» Demi Lovato gif clips
» Nick Jonas CATCH ME Demi Lovato
» Fan Runs On Stage, Grabs Demi Lovato
» Demi Lovato u vezi s Mileyinim bratom?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Meet Miley,Demi and Selena :: ~*~DeMi LoVaTo~*~ :: *Novosti*-
Skoči na: